JUŻ DZISIAJ ROZPOCZNIJ KARIERĘ W FIRMIE EuCO

Europejskie Centrum Odszkodowań S. A. istniejące na polskim rynku od 2004 roku efektywnie współpracuje z ponad 17 000 agentami na obszarze Polski oraz poza granicami kraju na ternach europejskich krajów co świadczy o rozwijaniu się firmy w dobrym kierunku. Podejmując współpracę z firmą z EuCO możesz oferować poszkodowanym osobom w wypadkach komunikacyjnych lub ich rodzinom bądź też znajomym niezbędną pomoc w dochodzeniu ich zaniżonych odszkodowań związanych z wypadkami drogowymi. EuCO jest firmą o najwyższej jakości obsługi wszystkich klientów w zakresie likwidacji szkód związanych z wypadkami komunikacyjnymi oraz nieszczęśliwymi zdarzeniami jakimi są wypadki w pracy i spowodowane przez błędy lekarskie. Pragniemy wszystkich poinformować że udostępniamy Ci nasz innowacyjny system informatyczny, efektywnie wspomagający organizację i skuteczność Twojej pracy oraz rozliczenia między nami po zakończeniu procesów sądowych. Firma Europejskie Centrum Odszkodowań to najprężniej rozwijająca się w Polsce organizacja pomagająca wszystkim osobom poszkodowanym w różnego rodzaju wypadkach uzyskać od ubezpieczalni należne odszkodowania zdrowotne, które są niezbędne do powrotu do zdrowia co jest istotnym aspektem w codziennym życiu. EuCO cały czas zatrudnia doświadczonych prawników a także rekrutuje osoby pragnące nabyć wiedzy i doświadczenia oraz dynamicznie współpracuje z wyspecjalizowanymi kancelariami prawnymi zarówno w Polsce jak i poza zagranicą kraju. Należy zwrócić uwagę na fakt, że dzięki temu mamy możliwość na niesienie pomocy zarówno osobom w naszym kraju, jak i ludziom w pozostałych krajach. Wyjątkowa oferta współpracy jaką daje Europejskie Centrum Odszkodowań jest niezwykle ciekawa ponieważ daje ogromne korzyści rozwoju własnej osoby, satysfakcję z rozwijania się w przyszłościowej branży a także daje korzyści finansowe dając możliwość prowadzenia dostatnie życia oraz satysfakcjonujące działania niosąc pomoc innym ludziom w Polsce i innych krajach europejskich.

Zaproszenie do współpracy jest skierowane do ludzi chcących rozpocząć karierę i nabyć doświadczenie agenta firmy odszkodowawczej, ludzi mających doświadczenie w pracy z poszkodowanymi klientami oraz sprzedażą bezpośrednią, doradztwie, które mają na celu rozszerzyć wachlarz swoich usług bądź też podjąć nową działalność, która przyniesie dużo satysfakcji zawodowych oraz finansowych. Przedstawianą ofertę współpracy kierujemy również do aktualnych lub byłych agentów ubezpieczeniowych a także byłych agentów pozostałych firm odszkodowawczych gwarantując gruntowne przeszkolenie i satysfakcjonujący system wynagrodzeń na europejskim poziomie.

EuCO – największa w Polsce i najdynamiczniej rozwijająca się firma odszkodowawcza, poszukuje agentów i menadżerów

OPIS STANOWISKA

AGENT dociera do osób poszkodowanych w wypadkach drogowych, medycznych oraz w miejscach pracy, podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem a także kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej a następnie przekazuje ją zespołowi prawników Europejskiego Centrum Odszkodowań.

MENADŻER prężnie buduje własny zespół agentów, prowadzi efektywne rekrutacje, szkolenia a także zarządza sprzedażą zespołu oraz ma możliwość wykonywania czynności, które wykonuje agent.

WYMAGANIApraca w firmie EuCO

  • wytrwałość w codziennej pracy,
  • nastawienie na duży sukces,
  • duża odpowiedzialność i uczciwość,
  • umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i otwartość na kontakt ludźmi,
  • wysokie standardy etyczne oraz dbałość o jakość pracy wykonywanej pracy,
  • dobra organizacja czasu pracy i realizacja celów,
  • znajomość procesów sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

  • nieograniczone możliwości dużego zarobku,
  • bardzo skuteczny system profesjonalnych szkoleń bezpośrednich i przez internet,
  • pomoc od pierwszych dni pracy przy obsłudze poszkodowanych potencjalnych klientów,
  • satysfakcjonujące wysokie prowizje dla menedżerów i agentów,
  • nieograniczone szanse i możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy,
  • finansowanie biur i w całości wysokiej klasy samochodów dla agentów i menadżerów,
  • kilka modeli rozliczania się – działalność gospodarcza nie jest wymagana,
  • zadowalające i bogate programy motywacyjne w różnych postacich.

ZASTANAWIASZ SIĘ CZY JEST TO OFERTA DLA CIEBIE? WYSTARCZY ODPOWIEDZIEĆ SOBIE NA KILKA PROSTYCH PYTAŃ

  • czy byliście uczestnikami bądź świadkami wypadku komunikacyjnego na drodze lub na chodniku?
  • czy macie znajomych lub członków rodziny którzy doświadczyli wypadku drogowego, błędu lekarskiego lub wypadku w pracy?
  • czy wśród Waszych bliskich lub znajomych jest ktoś, komu podobnie jak Wam, będziemy w stanie pomóc?
  • czy chcesz spełniać się zawodowo w innowacyjnej firmie?
  • czy chcesz zarobić uczciwą pracą dając pomoc innym, oferując im to na co zasługują?

PREZENTOWANA OFERTA JEST IDEALNYM UZUPEŁNIENIEM PONIŻSZYCH KATEGORII ZAWODOWYCH

  • medyczna – lekarze, pielęgniarki,
  • motoryzacyjna – blacharze, lakiernicy, mechanicy, pomoc drogowa,
  • rehabilitacja – rehabilitanci, fizjoterapeuci, masażyści,
  • finansowa – doradcy, konsultanci finansowi i kredytowi,
  • badania rynku i opinii publicznej – ankieterzy, analitycy,
  • studenci – osoby mający kontakt z dużym gronem znajomych,
  • rolnictwo – rolnicy,
  • usługi – agenci ubezpieczeniowi, byli agenci firm odszkodowawczych,
  • handel – ludzie mający kontakt z potencjalnymi klientami,
  • mlm – masz już własny zespół w innej strukturze lub w innej branży to na pewno będziesz dobrze się czuł w roli agenta lub menadżera EuCO.

Oferta praca daje osobistą satysfakcję z niesienia pomocy innym osobom, a Tobie pozwala na dostatnie życie w poczuciu wzorowo wypełnionej misji pomocy ofiarom wypadków w pracy, komunikacyjnych oraz z powodu błędów lekarskich. Jeżeli chcesz współpracować z nami w solidnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej jedynym niekwestionowanym liderem na rynku odszkodowań powypadkowych – nie wahaj się ani chwili. Jeżeli dysponujesz wysoką kulturę osobistą, dobrze czujesz się w pracy wśród ludzi, umiesz otworzyć się na ich problem i potrafisz ich słuchać, jeśli interesuje Cię wyłącznie najlepszy produkt na rynku ta praca jest dla stworzona dla Ciebie.

Jesteś zainteresowany stałym lub dodatkowym dochodem, możliwością dorobienia, rozszerzenia działalności?

Oferta pracy w firmie EuCO daje możliwość dodatkowe lub główne źródło dochodu.
Przedstawiana praca może być rozliczana w oparciu o umowa zlecenie lub działalność gospodarcza.
Zawsze pracujesz kiedy chcesz, gdzie chcesz i ile chcesz.

Nieustannie gwarantujemy dobry i pewny produkt – zdeterminowani na SUKCES osiągają CEL bardzo szybko!!!

Zacznij pomagać osobom poszkodowanym w różnego rodzaju wypadkach i poznawaj swoje prawa oraz odzyskuj należne odszkodowania. Istnieje możliwość na przekazywanie osobie poszkodowanej kontaktu do nas, naszej wizytówki a my zajmiemy się resztą formalności. Jeżeli osoba poszkodowana skontaktuje się z naszym biurem umówimy się z Nim w celu ustalenia szczegółów i sposobu pomocy a podpisana z klientem umowa daje Tobie satysfakcjonujący zarobek. Jeżeli Ty lub Twoi bliscy bądź też znajomi prowadzą działalność gospodarczą mają możliwość na rozszerzenie swojej działalności oraz na zaoferowanie dodatkowego zadowalającego wsparcia klientom i zarobienia dodatkowych pieniędzy. Zawsze gwarantujemy pełne wprowadzenie i szkolenia bezpośrednie oraz przez internet bez konieczności wychodzenia z domu bądź z biura, oferujemy pomoc w każdej wątpliwości na początku i w trakcie trwania Twojej pracy. Jedynym Twoim zadaniem jest znaleźć i dotrzeć do poszkodowanych osób w różnego rodzaju wypadkach, którzy nie wiedzą, że mają szanse na otrzymanie należnego im odszkodowania z tytułu odpowiedzialności cywilnej sprawcy nieszczęśliwego zdarzenia jakim jest wypadek. Firma EuCO może pomóc tym osobom odzyskać należne im odszkodowanie, którego z pewnością potrzebują na leczenie lub rehabilitację. Cały czas w naszej Centrali pracuje ponad 100 osób obsługujących miesięcznie około 2.500 spraw odszkodowawczych co mówi o dobrej reputacji Europejskiego Centrum Odszkodowań. Za określone wyniki finansujemy biura dla menadżerów i agentów, nowoczesne samochody wysokiej klasy, nagrody rzeczowe oraz atrakcyjne podróże dla najlepszych pracowników. Bardzo bogaty program motywacyjny jest idealnym dopingiem do satysfakcjonującej pracy jaką oferujemy. Ta rozwijająca się dynamicznie branża daje możliwość nie tylko olbrzymiego zarabiania pieniędzy na europejskim poziomie, ale też satysfakcję moralną z niesienia pomocy tym, którzy sami ucierpieli lub stracili kogoś bliskiego w wypadku komunikacyjnych jaki mają miejsce każdego dnia w każdym miejscu.

Wykształcenie – nie jest istotne. Doświadczenie i wiedzę zdobędziesz z nami.
Miejsce Twojego zamieszkania – nie jest istotne, jeśli jesteś często w terenie – to już wielki krok do SUKCESU.
Wiek – nie jest istotny w branży odszkodowawczej – mile widziane osoby młode jak i dojrzałe.

Poszukujemy współpracowników na terenie całego kraju, również na terenie Czech, Węgier oraz Słowacji.

Pracuj z nami w EuCO S.A.
Wyślij już dzisiaj zgłoszenie i dołącz do grona osób pomagających innym osobom, bądź też sobie.