SPRAWDŹ CO NASI KLIENCI MÓWIĄ O EuCO

 

opinie o firmie euco

 

Bardzo dziękuję i gratuluję efektywności oraz skuteczności działania – to naprawdę fantastyczne, że mogę współpracować z takimi ludźmi jak Państwo. Dziękuję droga firmo EuCO za uzyskaną pomoc.
Leszek, Wiek: 31 lat, Wrocław


Na wstępie chciałam całej firmie EuCO bardzo serdecznie podziękować za trud Państwa pracowników włożony w moją niezmiernie trudną sprawę związaną z odzyskaniem odszkodowania powypadkowego. Pieniądze z odszkodowania w znaczny sposób pomogły mi wrócić do normalnego życia o jakim zawsze marzyłam a na jakie mnie nie było stać z różnych powodów. Największe podziękowanie należą się agentowi, który pilotował moją sprawę za co bardzo dziękuję.
Bożena, Wiek: 52 lata, Świdwin


Nieszczęśliwe wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanym dla nas momencie i różnie się kończą. Państwa firmę polecił mi mój najlepszy przyjaciel a zarazem sąsiad Janusz. Teraz wiem, że współpraca z Państwem była najlepszą decyzją w moim „drugim” życiu – tym po wypadku samochodowym. Warto walczyć o swoje należne odszkodowanie, które często jest zaniżane przez firmy ubezpieczeniowe. Bardzo dziękuję całej firmię EuCO za udzieloną pomoc.
Kazimierz, Wiek: 43 lata, Warszawa


Tragiczna śmierć mojego męża wskutek wypadku była dla mnie niezmiernie ogromnym szokiem. Zostałam sama z córką Anią, a do tego straciłyśmy jedyne źródło utrzymania. Odszkodowanie wywalczone przez Europejskie Centrum Odszkodowań pozwoliło nam na godne życie przez dłuższy czas, w ciągu którego udało mi się stanąć na nogi, znaleźć pracę i odbudować zdrowię. Ślicznie dziękujemy za udzieloną pomoc i wsparcie w trudnych dla nas chwilach. Jesteśmy wdzięczne za każdą wywalczoną złotówkę.
Grażyna, Wiek: 24 lata, Gdańsk


Droga firmo EuCO nawet nie wiecie jak bardzo mi pomogliście. Wiem, że moja sprawa nie była łatwa, ale daliście radę, za co serdecznie dziękuję i śle pozdrowienia z Połczyna-Zdroju.
Mieczysław, Wiek: 35 lat, Połczyn-Zdrój


Osobiście byłam ogromnie i mile zaskoczona kwotą jaką wywalczyło dla mnie EuCO. To się nazwa profesjonalna i fachowa obsługa w odzyskiwaniu odszkodowań. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Helena, Wiek: 56 lat, Szczecin


Fachowe, profesjonalne i błyskawiczne działanie związane z dochodzeniem mojego odszkodowania. Jeszcze raz bardzo dziękuję – na pewno polecę Was wszystkim moim znajomym w potrzebie.
Tomasz, Wiek: 47 lat, Złocieniec


Chciałabym bardzo serdecznie podziękować całemu zespołowi EuCO za udzieloną pomoc w uzyskaniu od ubezpieczyciela zaskakująco wysokiego odszkodowania, które pozwoliło mi zrekompensować wypadek powstały w pracy.
Klaudia, Wiek: 28 lata, Kraków


Cały zespół EuCO spisał się na medal jak zawsze. Dziękuję i pozdrawiam ze słonecznego Czaplinka.
Roman, Wiek: 39 lat, Czaplinek


Uzyskane pieniądze po stracie bliskiej osoby nie przywrócą jej życia, ale pomagają przetrwać najcięższe chwile w życiu. Gdyby nie odszkodowanie, to nie mielibyśmy za co żyć. Byłam świadoma tego, że należą mi się większe pieniądze niż dawał ubezpieczyciel, ale nie stać mnie było na adwokata, który był kosztowny. Firma EuCO pojawiła się na mojej drodze w odpowiednim czasie. Dzięki niej odzyskałam wiarę w lepsze jutro. Jestem niezmiernie wdzięczna za wszelką uzyskaną pomoc od Państwa.
Zdzisława, Wiek: 60 lat, Białystok


Ogromnie dziękuję, gorąco pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w walce z nieuczciwymi firmami ubezpieczeniowymi.
Artur, Wiek: 41 lat, Drawsko Pomorskie


Bardzo dziwi mnie to, że wiele osób nie próbuje odzyskać odpowiedniego odszkodowania. Jak można nie walczyć o własne pieniądze? Bardzo, ale to bardzo dziękuję za pomoc firmie EuCO.
Maja, Wiek: 20 lat, Lublin


Państwa praca pomaga ludziom w trudnych dla nich chwilach. Bardzo dziękuję za cierpliwość, sympatyczną obsługę i oczywiście uzyskaną sumę zadośćuczynienia.
Janusz, Wiek: 34 lata, Kołobrzeg


Ekspresowo, sprawnie i profesjonalnie za co jestem wdzięczna. Jestem pozytywnie zaskoczona finałem sprawy. Dziękuję Państwu za wszystko.
Anna, Wiek: 68 lat, Poznań


Każdy człowiek całe życie się uczy. Uzyskane przez firmę EuCO pieniądze umożliwiły mi przekwalifikowanie się na obecny zawód. Teraz mam lepszą i bardziej bezpieczną pracę. Gdyby nie pomoc Europejskiego Centrum Odszkodowań, to prawdopodobnie byłbym dziś bezrobotny jak duża część osób w kraju. Wasza praca jest więcej warta niż Wam się wydaje. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Mateusz, Wiek: 19 lat, Karlino


Wszyscy agenci i pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy, co w teraźniejszych czasach rzadko się zdarza albo w ogóle. Rozumieją problemy zwykłego człowieka i starają się każdemu pomóc tak jak potrafią najlepiej. Nawet najmniejsze odszkodowanie może podreperować budżet rodzinny, a tym samym zminimalizować skutki traumatycznych przeżyć. Moja wdzięczność jest niezmiernie ogromna. Dziękuję wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w pozytywne rozstrzygnięcie mojej sprawy i za dokończenie jej do samego końca.
Zofia, Wiek: 51 lata, Wrocław


Bardzo doceniam firmy odszkodowawcze, które nastawione są nie na zysk, ale na pomoc ludziom, którzy potrzebują wsparcia. Jeszcze dwa lata temu nie widziałem sensu życia w współczesnym życiu. W wypadku straciłem obydwie nogi i dla mnie był to koniec świata. Dziś jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci, dzięki czemu są takie dni, a nawet miesiące w których zapominam, że jestem niepełnosprawny – EuCO jesteście wielcy.
Tadeusz, Wiek: 22 lata, Białogard


Moja wspaniała 6 letnia córeczka widząc jak jestem zadowolona z Waszej pracy powiedziała, że jak będzie duża to też chce zostać agentem EuCO. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim agentom, którzy przyczynili się do spowodowania wypłaty przez ubezpieczyciela tak znacznej sumy odszkodowania, która pomogła w dalszym życiu.
Bartosz, Wiek: 46 lat, Łódź


Bardzo serdecznie chciałabym podziękować pracownikom firmy Europejskie Centrum Odszkodowań za udzielonom pomoc oraz zaangażowanie się w sprawie odszkodowania po wypadku samochodowym.
Marta, Wiek: 53 lata, Koszalin


Serdeczne pozdrowienia przesyła Tomasz wraz z całą rodziną.
Dziękuję za solidne i szybkie załatwienie mojej sprawy związanej z dochodzenim odszkodowania.
Tomasz, Wiek: 72 lata, Szczecinek


Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność za wszystkie, nawet te największe słowa wydają się nieodpowiednie, wystarczy powiedzieć: Dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy odszkodowawczej oraz za miłe i serdeczne rozmowy telefoniczne, za wszystko to co otrzymałam od Was Państwo.
Karolina, Wiek: 23 lata, Słupsk


Dziękuję firmie EuCO za profesjonalne podejście do moje sprawy i bardzo dobry kontakt z Państem.
Jarosław, Wiek: 54 lata, Rzeszów


Ze spokojną głową mogę ogromnie podziękować i pogratulować firmie EuCO za efektywność działania. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Wyrazy uznania dla zespołu.
Genowefa, Wiek: 85 lat, Świnoujście


Szanowna firmo EuCO bardzo dziękuję Wam za zainteresowanie i prowadzenie mojej sprawy oraz za doprowadzenie jej do końca. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Państwu.
Krzysztof, Wiek: 18 lat, Gryfino


Wysłane przykłady mojej wszechstronnej poezji i malarstwa niech będą wyrazem mojego podziękowania dla Państwa za dotychczasową pomoc jaką otrzymałam. Serdecznie dziękuję za pomoc.
Lucyna, Wiek: 44 lata, Toruń


Jestem niezmiernie zobowiązany do podziękowania całemu zespołowi Firmy EuCO za pozytywne załatwienie odszkodowania z tytułu mojego uszczerbku na zdrowiu jakim było złamanie ręki podczas wypadku.
Piotr, Wiek: 92 lata, Piła


Bardzo dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy i za miłą współpracę z firmą EuCO.
Dagmara, Wiek: 62 lata, Zielona góra


Serdecznie pragnę podziękować wszystkim pracownikom a w szczególności osobom, które w moim imieniu prowadziły sprawę o odszkodowanie dotyczące wypadku samochodowego.
Grzegorz, Wiek: 48 lata, Sopot


To fantastycznie, że dzięki firmie EuCO mogę sprawić, że ktoś też zje porządną kolację na wigilię… i nie tylko… aż się wzruszyłam. Dziękuję jeszcze raz i życzę wszystkiego dobrego firmie EuCO.
Ewa, Wiek: 59 lata, Tarnobrzeg

 

zgłoś wypadek euco