INFORMACJE I CIEKAWOSTKI NA TEMAT FIRMY EuCO


Firma EuCO jest najpotężniejszą we wszystkich krajach europejskich firmą dającą możliwość pomocy wszystkim osobom poszkodowanym i ich bliskim uzyskać od ubezpieczalni należne odszkodowania powypadkowe i świadczenia związane z nimi pozwalając na godne życie oraz rekompensatę za poniesione straty. Europejskie Centrum Odszkodowań to prężnie rozwijająca się firma z bardzo dużym potencjałem rozwojowym, która w przeciągu ubiegłych 12 lat została jedną z najbardziej wiodących instytucji w całym kraju oraz poza granicami pomagając ofiarom nieszczęśliwych wypadków w walce o odszkodowania komunikacyjne, rolnicze, medyczne oraz wynikłe w miejscu pracy dając 100% godnej każdego człowieka pomocy. Duże doświadczenie, zbierana przez lata wiedza i ogromny profesjonalizm są od lat gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług przez firmę EuCO co może potwierdzić wielu zadowolonych klientów, którzy dzięki naszej pomocy uzyskali satysfakcjonujące odszkodowanie.


EuCO - europejskie centrum odszkodowań

Firma EuCO posiada własną kancelarię prawną, dzięki temu likwidacja szkody może być kontynuowana również na etapie sądowym co pozwala na lepsze kontrolowanie związanej z wypadkiem sprawy i szybsze działania uzyskując w ten sposób lepsze odszkodowanie w krótszym czasie. Prężnie rosnąca liczba osób, którym zdążyliśmy pomóc w uzyskaniu należnych odszkodowań sprawia, że Europejskie Centrum Odszkodowań to wyjątkowa organizacja – zarówno pod kątem społecznym jak i biznesowym, dając w efekcie zadowalając rezultaty odzwierciedlające się na satysfakcji klientów. EuCO od samego początku prowadzenia swej działalności zdążyło pomóc już ponad 150.000 poszkodowanym osom z kraju oraz wielu cudzoziemcom potrzebujących fachowej porady i profesjonalnej pomocy.

 

OPIS DZIAŁALNOŚCI

Nasza spółka bardzo dynamicznie rozwija się i z sukcesywnie zwiększa ilość rzetelnie prowadzonych spraw z pozytywnymi skutkami. Prężnie rozwijająca się działalność Grupy Kapitałowej Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. obejmuje w głównej mierze świadczenie profesjonalnych usług związanych z dochodzeniem roszczeń o zapłatę z tytułu odszkodowania lub pozostałych istotnych dla człowieka świadczeń wynikających z wyrządzonej szkody szkody w przypadku takim jak np. renta, zadośćuczynienie itp. Firma EuCO jest wiodącą w kraju i poza granicami Polski organizacją z branży odszkodowawczej i prężnie działa już od 2004 roku pomagając w tym czasie wielu osobom potrzebujących pomocy.

certyfikat EuCO

Europejskie Centrum Odszkodowań prowadzi w imieniu wszystkich klientów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjny oraz rodzinie i znajomym, niezbędne w uzyskaniu satysfakcjonującego odszkodowania negocjacje z ubezpieczalniami po to aby wypłaty odszkodowania bądź też innego podobnego świadczenia na drodze przed sądowej zyskały najlepszy skutek. Staramy się dochodzić wszystkich roszczeń będących w związku ze wypadkiem tzn. obok roszczenia z tytułu uszczerbku na zdrowiu, również np. roszczenia tytułem utraconego dochodu, zwrotu kosztów niezbędnego i kosztownego leczenia a także zwrotu czasami bardzo kosztownych  dojazdów do lekarza oraz na sprawy w sądzie. Duża ilość prowadzonych przez nas spraw tyczy się nieszczęśliwych wypadków drogowych, ale EuCO zajmuje się praktycznie wszystkimi wypadkami komunikacyjnymi związanymi z polisą OC sprawcy zdarzenia, gdzie mamy możliwość na wskazanie konkretnego sprawcy wypadku np. wypadki przy pracy, w rolnictwie, błędy lekarskie, bezprawne zajęcia gruntów oraz likwidacją szkód rzeczowych co pozwala na kompleksową obsługę wszystkich poszkodowanych potencjalnych klientów.

Ciesząca się dobrymi opiniami Kancelaria Radców Prawnych uzupełnia ofertę Europejskiego Centrum Odszkodowań i zajmuje się fachowym świadczeniem usług zastępstwa procesowego w postępowaniach sądowych na najwyższym poziomie i dlatego, dzięki działaniom Kancelarii wszyscy klienci EuCO mają możliwość na uzyskanie znacznie wyższych kwot należnych odszkodowań oraz innych podobnych świadczeń, jeżeli na drodze przed sądowej ich wysokość nie była zadowalająca. Należy również zauważyć fakt, że firma EuCO jest jedyną organizacją odszkodowawczą w Polsce, która posiada własną kancelarię co znacznie poprawia specyfikę jej działania co przekłada się na satysfakcję wszystkich klientów.

 

zgłoś wypadek EuCO