NOWOCZESNA I DARMOWA REHABILITACJA POWYPADKOWA NA WYSOKIM POZIOMIE


Wszystkim osobom poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym i nie będących jego sprawcą przysługuje zawsze prawo do skorzystania z bezpłatnej rehabilitacji powypadkowej, dzięki Europejskiemu Centrum Odszkodowań. W dzisiejszych czasach bardzo rzadko mamy możliwość skorzystania z bezpłatnej rehabilitacji refundowanej przez NFZ, jednak możemy żądać pokrycia często bardzo drogich kosztów leczenia od sprawcy wypadku które miało zdarzenie lub jego firmy ubezpieczeniowej co koliduje w dalszej poprawie zdrowia i lepszego samopoczucia. 
W tego typu przypadkach rehabilitacja jest wciąż bezpłatna ponieważ OC z polisy sprawcy nie wymaga długiego oczekiwania na bardzo odległe terminy, jak bywa to w przypadku rehabilitacji z Narodowego Funduszu Zdrowa i daje możliwość na znacznie szybszy powrót do zdrowia i normalnego życia.

 

bezplatna rehabilitacja powypadkowa EuCO

 

Wybranie odpowiedniej kliniki daje gwarancję znacznie wyższego poziomu leczenia, dlatego Europejskie Centrum Odszkodowań cały czas się rozwija w tym kierunku i współpracuje w tym zakresie z najdoskonalszymi prywatnymi klinikami rehabilitacyjnych w naszym kraju takimi jak Columna Medica w miejscowości Łasko koło Łodzi. Firma EuCO dzięki współpracy z kliniką Columna Medica bądź podobnymi ośrodkami tej samej klasy może dać pewność, że pobyt w takiej klinice rehabilitacyjnej będzie przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie, pod okiem najlepszych specjalistów z zakresu medycyny poprawiającej powrót do poprawy zdrowia w bardzo ekskluzywnych warunkach na europejskim poziomie. Wszyscy którzy ubiegają się o bezpłatną rehabilitację muszą złożyć dokumenty potwierdzające winę innej osoby np. w postaci notki policyjnej bądź też oświadczenia spisanego ze sprawcą nieszczęśliwego zdarzenia jakim jest wypadek komunikacyjny, na skierowanie do tego typu ośrodków na przeprowadzenie zabiegów rehabilitacyjnych wystawione przez lekarza prowadzącego, sam proces likwidacji szkody nie może być finalnie zakończony na drodze sądowej przez poszkodowanego lub firmę ubezpieczeniową.

 

zgłoś wypadek EuCO